Bu Detoksla Yağlardan Kurtulup Kısa Sürede Zayıflayacaksınız

Bu Detoksla Yağlardan Kurtulup Kısa Sürede Zayıflayacaksınız
Yayınlama: 26.04.2024
2
A+
A-

Detoks içecekleri belli bir süre içerisinde vücudundan toksinleri atmaları ve metabolizmayı hızlandırarak yağların yakılmasını isteyen kişilerin sıkça tercih ettiği içeceklerdir.

Baştan söyleyelim yağ yakarak zayıflamak isteyenlerin sadece detoks içeceği içerek zayıflayacağını düşünmemelidir. Hem detoks suyuna devam etmeli hem de sağlıklı ve düzenli beslenmelidir. Aynı zamanda sporunu da yapıyorsa bu üçü bir araya gelince zayıflamamak işten bile değil.

Detoks suyunun zayıflamaya yardımcı olmasının dışında toksinleri de vücuttan attığı için sağlıklı bir vücuda kavuşacaksınız.

Yaban Mersini ve Portakallı Detoks İçeceği

Bitkilerden yaban mersini oldukça lezzetli ve vücuda sağlıklı vitamin ve mineral içerir. Bir diğer özelliği de yağ yakımını hızlandırır. Yaban mersini bu özelliği nedeniyle birçok detoks tarifi içerisinde bulunmaktadır. Aynı zamanda Yaban mersini içeriğindeki lifler nedeniyle ekstra sağlıklı bir besindir. Portakal ise hem metabolizmayı hızlandırır hem de içeriğindeki c vitamini sayesinde cildi canlandırır.

Yağ yakımını hızlandıran yaban mersini ile metabolizmayı hızlandıran porakal bir araya geldiğinde mükemmel bir zayıflatıcı detoks içeceği olmaktadır. Detoks içeceğini günde 1 litre tükettiğinizde 1-1.5 litre de su tükettiğinizde hem vücudunuzdaki toksinler bünyenizden uzaklaşarak sağlıklı bir vücuda sahip olacaksınız hem de düzenli beslenme ile bir arada sizin zayıflamanıza neden olacaktır.

Bir avuç yaban mersinini taze sıkılmış bir litre portakal suyu ile karıştırarak tüketebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.