Doğal Yöntemle Göğüs Büyütme Teknikleri

Doğal Yöntemle Göğüs Büyütme Teknikleri
Yayınlama: 26.04.2024
1
A+
A-

Birçok kadın göğsünün küçüklüğünden rahatsız oluyor ve göğüs büyütme yöntemlerini araştırıyor. Bu makalede doğal yöntemlerle göğüs büyütme tekniklerinden bahsedeceğiz.

Göğsünüzün büyüklüğünden memnun değilseniz ve ameliyat olmaktan korkuyorsanız göğüs büyütmek için bu yöntemleri deneyebilirsiniz.

Göğüs Büyüten Egzersizler

Göğüs kaslarının gelişmesi göğüsün büyümesi üzerinde etkisi vardır. Bu nedenle göğüs kaslarını geliştirecek spor teknikleri yapabilirsiniz. Bunun için en ideal yöntem şınav çekmektir. Yerde şınav çekmeye zorlanıyorsanız duvarda şınavı da deneyebilirsiniz. İki elinizle duvarı ittirmeye çalışarak göğüs kaslarınızı zorlamalısınız.

Göğüs Masajı Yapın

Göğüs dokularını yapacağınız masajla uyarmak daha diri göğüslere sahip olmanız için etkili olacaktır. Badem yağını elinize sürerek göğsünüzü sağdan sola ve soldan sağa olarak daire çizdirin.

Göğüs büyüttüğü söylenen buğday tohumu yağı, avokado yağı, badem yağı ve susam yağı kullanılabilir.

Çemenotu Tüketin

Yapılan araştırmalara göre çemen otunun progesteron ve östrojen üretimini artırdığı saptanmıştır. Bu özelliği ile çemen otunun göğüs büyütmeye etkisinin olduğu biliniyor.

Göğüs Büyütme Kürü Deneyin

7-8 gram kadar şerbetçi otunu bir cezve su ile kaynatın. 10 dakika kaynadıktan sonra süzün ve tüketin. Buna bir ay boyunca devam edin. 1 ay geçtikten sonra hayıt tokumuna devam edeceksiniz. Her gün bir bardak su ile hayıt tohumunu kaynatarak süzdükten sonra tüketin. Bu küre bir ay devam ettikten sonra iki ay sonucunda göğsünüzün bir miktar büyüdüğünü göreceksiniz.

 

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.